Yönetici Koltuğu

Yönetici Koltuğu

Yönetici Koltuğu modelleri işyerleri, ofis ve büroların yanı sıra evdeki çalışma ortamlarında konforlu ve şık duruşlarıyla ön plana çıkan mobilyalardır. Genel olarak ergonomik olan Yönetici Koltuğu kişilerin boylarına göre ayarlanabilen özelliklere sahiplerdir. Girdikleri mekânların büyüklüklerine, kullanacak olan kişilerin konuma ve konumlandırıldığı yerlerin dekorasyonuna uygun seçim yapılmaktadır. Birçok sayıda renk ve modeli olan Yönetici Koltuğu oldukça fonksiyonel ve şık ürünlerden oluşmaktadır.


Yönetici Koltuğu Özellikleri

Yönetici Koltuğu modelleri oldukça farklı özellik, renk ve farklı biçimler üretilen ürünlerdir. Kolay bir şekilde ayarlanabilen, boyun ve bel desteği olan, oldukça geniş oturma bölümüne sahip olan koltuk modelleridir. Oldukça yüksek kaliteli süngerleri ve kirlere karşı dayanıklı kumaşlardan üretilen koltuklarda uzun zaman boyunca otursanız bile bu ürünler sizleri konforlu tasarımlarıyla mutlu etmektedir. Yönetici Koltuğu modelleri konfora düşkün ve dekorasyon görünürlüğe önem verenler için farklı renk, desen, boyut ve fonksiyonlarda üretilmiştir. Yalçınkaya Ofis tarafından profesyonel işçilik ve sağlığa yararlı biçimde üretilen Yönetici Koltuğu modelleri uygun fiyatlarıyla tüm bütçelere hitap ediyor. Yönetici koltuğu modellerinin bazıları demonte olarak kurulumu yapılmadan gönderilmektedir. Bir bölümü ise tamamen hazır ve kurulmuş bir şekilde gönderiliyor. Yönetici Koltuğu modellerinin birçok farklı modeli mevcuttur. Bu modeller içerisinde sabit olan ve 360 derece dönen modeller bulunmaktadır. Döner tekerlekli modeller ve sabit ayaklı modelleri mevcuttur. Korunaklı kutular içinde güvenilir bir şekilde teslim edilen Yönetici Koltuğu modelleri kurulumu oldukça pratik bir şekilde yapılabilir.


Yönetici Koltuğu Fiyatları

Yönetici Koltuğu modelleri birçok farklı kumaş ve malzemeden üretilebilir. Deri, suni deri, kadife, ipek kumaş, pamuk ve yün kumaş vs. gibi birçok kumaş kullanılarak üretilebilen koltuk modelleridir. Yönetici koltuğu modellerinin fiyatları değişkendir. Bu koltuk modellerinin fiyatını belirleyen en önemli etkenlerden biri de koltuk yapımında kullanılan malzemelerin kalitesidir. Günümüzde 200 TL ile 20000 TL arasında değişen fiyatlarıyla kalite farklılığıyla birçok farklı model ve bütçeye hitap eden Yönetici Koltuğu bulabilirsiniz. Yönetici Koltuğu modellerinin materyal özelliği, kumaş kalitesi, yapıları, marka ve tasarımları üretildikleri yıl ve garanti süresi fiyatlarını etkileyen diğer unsurlardır.