Toplantı Masası

Gündelik yaşamımızda toplantı masaları, iş hayatımızda en ihtiyaç duyulan ve en önemli mobilyalar arasında yer almaktadır. İş alanlarında plazalarda, işletmelerde ve ajanslarda çok sık kullanılan toplantı masaları, hem işlevseldir hem de ait oldukları işletmenin kurumsal kimliğini temsil etmektedirler. Birçok farklı marka tarafından üretimi yapılan toplantı masası modelleri iş hayatındaki personelin ihtiyaçlarına göre üretilmektedir. Genel olarak toplantı masası modelleri personel sayısına göre veya iş yerinin dekoratif yapısına göre farklı tarz ve modelde yapılmaktadır.


Toplantı Masası Modelleri

İş hayatında en fazla ilgi çeken toplantı masalarının en başında, döküm demir kullanılarak üretim yapılan modeller geliyor. Bu modeller son derece ağır ve de oturaklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu model toplantı masası, kurumsal gücünüzü de vurgulamak için tercih edilmektedir. Siyah veya beyaz boyalı bunun yanında desenli bir şekilde üretilen döküm masalar, çok şık ve etkileyici ayak bölümleri ile firmada bir sanat eseri gibi görünmektedir. İşletmenize gelen müşterileriniz veya iş ortaklarınız ile yapacağınız kalabalık toplantılarda bile son derece rahat ve sarsıntısız bir şekilde kullanım sağlar.

Tüm firmaların çoğunlukla tercih ettiği mobilyaları arasında yer alan ahşap toplantı masası, tasarım olarak da yeni moda tasarımlara uygun olmaktadır. Çok güçlü olan yapıları ile 12 kişilik bir misafiri ağırlayabilmektedir.

Bazı işletmelerde yüksek hacimli işler yapıldığı için; plazaların veya dinamik kurumsal yapıların çok fazla ihtiyaç duyduğu VIP toplantı masaları şık ve zarif modelleri ile dikkat çekmektedir. U masa, yuvarlak, ya da dikdörtgen şeklinde üretilen VIP toplantı masaları metal kaplamaları ve de zarif görüntüleri ile diğer toplantı masalarından ayrılıyor.

Birçok farklı modelleri olan toplantı masaları fiyat olarak da çok farklı seçeneklere sahip olmaktadır. Toplantı masası fiyatları marka, model, tasarım şekillerine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir.