Markalar
Fiyat Aralığı
En az:
En çok:

VIP Makam Takımı

(3 Ürün Listeleniyor)

Vip Makam Takımı

İş hayatında ofis alanlarında en çok özen gösterilen odalar yönetici veya patron odaları olmaktadır. Bu odalar için de gerekli olan mobilya türü vip makam takımı olmaktadır. Bu mobilya takımlarında kalite ve sağlamlık tasarım ile birleşmeli ve ortaya çok şık ve kaliteli bir mobilya takımı çıkmaktadır.

Yöneticilerin odaları için üretimi yapılan bu mobilya türleri, parçalardan oluşmakta ve tüm takım odada bir bütün oluşturmaktadır. Bu mobilya modelleri genel olarak ofisin dekorasyonun uygun olarak son derece ağır ve ciddi renklerden oluşmaktadır. Son moda çizgi ve modern görüntüleri ile ofis mobilya takımı, ofis mobilyaları grubunda en çok dikkat edilen ve özen gösterilen mobilya türü olmaktadır.

Vip Makam Takımı Modelleri

Ofis alanında yöneticilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek üretilen bu mobilyalar aynı zamanda günlük işler için de son derece uygun olmaktadır. Mobilya çeşitleri arasında dekora en uygun olması beklenen vip makam takımı özel güçlü metal ayaklar ile odaya pozitif hava katan sağlam ve güçlü bir yapı oluşturmaktadır. Genelde 1 büyük masa ve 4 parçadan oluşmaktadır. Renkleri genel olarak koyu olmaktadır. Ayrıca son derece sağlam ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu anlamda çok fonksiyonlu bir özelliğe sahip, modern tasarıma uygun oldukça şık bir model olmaktadır. Genelde orta veya yüksek ölçekli şirket gruplarında; yönetici ve benzeri statülerde olan kişiler için kullanıma uygun bir modeldir.

Bu takımlar son derece mükemmel bir çalışma sağlamakta, aynı zamanda organize bir ortam yaratmaktadır. Makam takımı ağırlıklı olarak ahşap malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Fiyatlandırmaları da bu modellerin marka ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Bu modellerin genel vip makam takımı fiyatları adetlerine, malzemelerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Vip Makam Takımı Modelleri ofis dekoruna uygun olacak şekilde satın alınmalıdır.