Markalar
Fiyat Aralığı
En az:
En çok:

Karşılama Bankosu

Bir iş yerinde yer alacak mobilyaların seçim aşamalarında bazı belirli noktalara dikkat edilmektedir. Ofis için alacak olduğunuz karşılama bankosu hem dış görünüş hem de kurumsal kimlik için son derece önemli olmaktadır.

Ofis bankosunda mimari çizgiler ile diğer mobilya dekorasyonları ile uyum sağlaması son derece önemli olmaktadır. Genelde bu mobilyaların üretimi aşamasında ana materyaller belirlenirken de tüm özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla beraber; karşılama bankosu modelleri iş ortamında işlevsel ve estetik olmalıdır. Aynı zamanda farklı tonlarda ve desenlerde tasarımları ile ilgi çekici olmalıdır.


Karşılama Bankosu Özellikleri

Genelde ofiste kullanılacak olan bu tür mobilya çeşitlerinin tasarımı hareketli ve de canlı olmalıdır. Eğer kurumsal bir alanda kullanılacak ise de kurum kimliği ile uygun olmasına dikkat edilmelidir. Karşılama yerlerinde imaj göstergesi olan ve bu şekilde bir izlenim yaratan modeller mevcut olan diğer dekora uygun olan mobilyalara benzer şekilde olmalıdır. Yani ofise gelen kişi için ortak bir görünüm özelliği belirlenmesi gerekir.

Genelde ahşap ağırlıklı olan ofis eşyalarının bulunduğu dekorda ahşap seçenekler tamamen tamamlayıcı olmakta; farklı dekorasyon türleri için de diğer malzeme tercihleri değerlendirilmelidir. Bu konuda mermer detaylar ile destek sağlanan tasarımlar da bu seçenekler içinde yer almaktadır. Bankonun ölçüsü de satın alma öncesi dikkat edilmesi gereken bir özelik olmaktadır. Ofis alanı içinde belirlenmiş olan alanı kaplayacak şekilde ve ebatta olması son derece önemlidir. Bu şekilde olmaz ise; hem estetik görünmez hem de işlevsel olarak kullanışlı olmaz.


Karşılama Bankosu Fiyatları

Banko fiyatları genel olarak farklı etmenlere bağlı olarak değişik aralıklarda olmaktadır. MDF ile yapılan bir mobilyanın fiyatı ile metal kullanılarak yapılan bir mobilyanın fiyatları farklıdır. Ayrıca bazı modelleri yaparken ek tasarım ayrıntıları kullanıldığı için ek malzemelerde kullanılmaktadır. Fiyat bu anlamda yine değişime uğramaktadır.