Pazel Vip Makam Takımı

  • Ürün Kodu: 20102
Ölçü
Bulunamadı
Ürün Açıklaması

Pazel makam takımı özenle seçilen renkleri ile hayalini kurduğunuz modern ve eşsiz ofis ortamını yaratma şansı yakalayın. 

Zarif metal ayakları ve  çalışma alanınızı daha verimli kullanmaya yardımcı olmak için hafifliğin ve sağlamlığın mükemmel dengesini oluşturmaktadır. Pazel makam masası doğal ahşap kaplama ve ayrıcaklıklı bir görünüm sağlayan ince metal ayak detaylarına sahiptir. Modern çizgileri ve işlevselliğe dayalı şık depolama sistemleri ile yeni nesil çalışma alanlarına PAZEL, yöneticilere zarif ve rahat bir kullanım sunmaktadır.

Yönetici takımı etajerli masa, sehpa ve arka dolap ile kombinlenmiştir.  Masa üzerinde priz sistemi ürün takımına dahildir. Ürünü takım halinde satın almanın yanı sıra ihtiyacınız olan parçaları da modül olarak tercih edebilirsiniz. Bu ürün grubunda özel ölçülü imalat için bize ulaşmanızı rica ederiz. 

Bu ürünümüz Patron Genel Müdür - Ceo statülerine tavsiyedir. Makam Odası ve benzer mekanlar için tasarlanmıştır.

Kablosuz şarj özelliği, elektronik bardak ısıtıcı ve soğutu , elektronik ses sistemi özellikleri opsiyoneldir. Fiyat bilgisi için satış temsilcilerimize danışabilirsiniz.